خدمات
طراحی وب سایت
وب سایت های سفارشی برای سازمان ها ، موسسات ، شرکت های معتبر و کسب و کارهای آنلاین گام 
ابتدائی برای ورود به فضای وب است . یک وب سایت سفارشی بنا بر نیاز مشتری امکان سنجی و طراحی می شود . بازدیدکننده وب سایت شرکت یا موسسه معظم باید هر اطلاعات در خصوص خدمات و محصولات را مشاهده و بصورت آنلاین بتواند نیازهای خود را  مطرح و از سرویس های متنوع تعبیه شده استفاده کند.
شناخته شدن یک سازمان یا موسسه در فضای وب ، نیاز به یک وب سایت قدرتمند با بانک اطلاعاتی قوی باشد تا بتواند تمام اطلاعات مورد نیاز بازدیدکنندگان را در اختیار آنها قرار دهد .
شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط با تجربه چندین ساله در خصوص طراحی و تولید وب سایت های قدرتمند برای سازمان ها ، موسسات ، کارخانه ها و مشتریان خارجی ، می تواند نیاز شما در خصوص یک وب سایت قدرتمند ، کارا با قابلیت مدیریت بسیار آسان ارائه دهد. 
فریم ورک اختصاصی شرکت طی چندین سال کامل شده است ، بستری قدرتمند را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد تا با کمترین دانش فنی ، مدیریت محتوا ، مدیریت مشتری وب سایت خود را انجام دهند.
گروه گرافیک شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط ، با تجربه چندین ساله خود قالب های گرافیکی منحصر و بروزی را با نظر مشتری طراحی می کنند تا وب سایت شما در فضای وب بدرخشد و بازدیدکنندگان بسهولت بتوانند از تمام خدمات و اطلاعات وب سایت شما استفاده کنند.
تمام سایت های طراحی شده توسط شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط ، تحت فریم ورک اختصاصی شرکت در بستر دات نت فریم ورک و فضای ذخیره سازی Microsoft SQL Server  می باشد . بروزرسانی مداوم امنیتی فریم ورک شرکت و افزودن امکانات جدید و سفارشی سازی براساس نیازهای مشتری از مزایای استفاده این فریم ورک است.

طراحی و پیاده سازی فروشگاه های اینترنتی
امروزه خرید اینترنتی در جوامع مدرن بسیار رایج شده است و در کشور ما هم بعد از پاندمی این امر سیر صعودی قابل توجه ای داشته است . با توجه به فیلترینگ شبکه های اجتماعی و عدم دسترسی سریع و امن به صفحات معرفی کننده محصول فروشندگان ، داشتن یک وب سایت اینترنتی قدرتمند با امکاناتی که تمام نیازهای یک فروش راحت و تحویل سفارش امن را برای مشتری فراهم نماید از ضروریات فروش در بستر وب است .
شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط یک بسته فروشگاهی تحت وب را برای این امر طراحی کرده است که ساده گی مدیریت فروشگاه ، مدیریت کالا ، جانمائی ، سفارش ، انبارداری ، گزارشات مالی و یک باشگاه قدرتمند برای مشتریان شما بمنظور ارتباط دائمی با مشتری را فراهم می سازد .
هیچگونه نیازمندی به دانش فنی خاصب برای صاحب فروشگاه و پرسنل مربوطه نیاز نیست و فقط مدیریت محتوا ، کالاها ، رسیدگی به سفارش ها ، ارسال و انبارداری محصولات و ارتباط مستقیم با مشتریان به عده صاحب فروشگاه است .
شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط بمنظور حمایت از فروشندگانی که حمایت های گسترده مالی ندارند ، امکانات ذیل را فراهم کرده است . 
قیمت بسیار مناسب 
امکان پرداخت ماهیانه 
استفاده سرویسی از فروشگاه  و پرداخت ماهیانه
پشتیبانی آنلاین
امنیت داده ها و بکآپ گیری روزانه
ما به شما کمک می کنیم که کسب و کار خود را توسعه و از منافع مالی آن بهرمند شوید و فیلترینگ های اینترنتی مانعی برای کسب و کار شما نباشد.

طراحی بستر اینترنتی برای فروش استارت آپ ها
شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط آماده ارائه راه حل ، طراحی و پیاده سازی انواع استارت آپ ها است . این شرکت با تجربه چندین ساله در این خصوص امکان تولید شبکه های فروش محصول ، خدمات به مشتریان گسترده و تامین کننده های متنوع در بستر وب در قابل یک استارت آپ تحت وب را دارد .
قسمت مناسب
سفارشی بودن سامانه
مدیریت سامانه بدون نیاز به دانش فنی
از مزایای محصولات استارتاپی شرکت می باشد.

گالری